Irekgitarzysta i klawiszowiec. To on wszystko nakręca, pomimo, że sam jest często zakręcony. Jest wodzirejem nie tylko na imprezach, na których gramy, ale i na co dzień ;) Jego zainteresowania to taniec, sport oraz najnowsze technologie.  

 

Joannawokalistka, o niezwykle dźwięcznej barwie głosu. Pełna pomysłów - wszelkie zabawy integrujące gości są jej niestraszne, gdyż zna ich tysiące. To ona dopina wszystko „na ostatni guzik” na spotkaniach z narzeczonymi oraz pilnuje scenariusza wesela. Oprócz śpiewu, jej wielką pasją jest taniec.

Justynaskrzypaczka, o niezwykle artystycznej duszy. Jej pasją jest florystyka. Zajmuje się wirtualną stroną zespołu. W wolnym czasie śpiewa w chórze oraz lubi posiedzieć przy dobrej książce.  
  Krzysieknasz zespołowy multiinstrumentalista (akordeon, gitara elektryczna i klawisze), a zarazem McGywer – jak coś się popsuje, zawsze znajdzie sposób, by to naprawić. Zawsze punktualny, pilnuje czasu na przerwach. Interesują go wszelkie nowinki technologiczne.

Małgosiadruga wokalistka naszego zespołu, posiadająca wyjątkową barwę głosu. Swoim uśmiechem i entuzjazmem zaraża wszystkich dookoła. Uwielbia tańczyć salsę :)